start offers galleries contact
Newsletter Newsletter

W trosce o podniesienie wiedzy na temat rozwoju dziecka i jego potrzeb, Fundacja Aktywni Rodzce współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznawania się z bieżącymi artykułami oraz w przypadku pytań do kontaktu drogą elektroniczną.

Współpracują z nami:

PORADY PRAWNE

 

Kamila Iłenda - adwokat, specjalista ds. prawa rodzinnego.

Zapisy pod numerem telefonu: 733 872 807

 

 

DIETETYK 

 

Adrianna Kister – dietetyk, promotor zdrowego stylu życia, zwolenniczka wprowadzania prawidłowych zachowań żywieniowych już od najmłodszych lat.  Absolwentka kierunku dietetyka Akademii Medycznej we Wrocławiu, obecnie studentka medycyny na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Uczestniczka i laureatka licznych konferencji naukowych o tematyce żywieniowej, zarówno  polskich jak i międzynarodowych, dwukrotnie  nagradzana Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów.

Podczas studiów zdobyła doświadczenie w różnych dyscyplinach dietetyki, takich jak dietetyka kliniczna czy leczenie chorób dietozależnych, zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Dzięki prowadzeniu badań epidemiologicznych zdobyła doświadczenie niezbędne w praktyce klinicznej, a także indywidualne podejście do każdej osoby.

kontakt: adriannakister@gmail.com

ARTYKUŁY:

"Dlaczego warto karmić piersią?" >> czytaj...

"Kiedy i jak odstawić dziecko od piersi" >> czytaj...

 

DORADCA LAKTACYJNY, DUOLA

Izabela Konasiuk

Iza o sobie
"Jestem szczęśliwą żoną, mamą szóstki dzieci, w tym troje urodzonych w domu. Ponadto jestem psychologiem, konsultantem laktacyjnym. Dzielę się również doświadczeniem jako doula, instruktorka Szkoły Rodzenia."

kontakt: fizula@gazeta.pl

ARTYKUŁY:

"Karmienie piersią, jak to działa?" >> czytaj...

"Kiedy nie ma mleka" >>czytaj...

 

Copyright © aktywnirodzice.org
Design by celiberion
Do góry